Warning: A non-numeric value encountered in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
رادیو گیک یا کیبورد آزاد Radio geek | جادی میرمیرانی | برداشتی آزاد تکنولوژی - پادکست راوی

رادیو گیک یا کیبورد آزاد Radio geek | جادی میرمیرانی | برداشتی آزاد تکنولوژی

رادیو گیک جادی

پادکست رادیو گیک 

تکنولوژی یکی از موضوعات اصلی و اساسی برای در هر جامعه ای می باشد. این واژه همیشه با پیشرفت همراه بوده است و عبارت تکنولوژی و پیشرفت دو بخش جدا نشدنی از یکدیگر شده اند. البته این پیشرفت ها و بالا رفتن سطح تکنولوژی همیشه نگرانی هایی را با خود بهمراه داشته است که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد. در ادامه ما به شما پادکستی را معرفی خواهیم کرد که به بیان و بررسی این نوع چالش ها می پردازد. کسی که خود با تمام این چالش ها آشناست و آن ها را تجربه کرده در رادیو گیک یا کیبورد آزاد برای شما از تکنولوژی بیشتر خواهد گفت. در ادامه با معرفی کامل پادکست رادیو گیک همراه راوی باشید.

لوگو رادیو گیک

رادیو گیک یا کیبورد آزاد

در صورتی که یک نگاه ریز و دقیق به ماهیت پادکست چیست داشته باشیم در می یابیم که این رسانه، یک رسانه اجتماعی بیرون آمده از دل تکنولوژی است. رسانه ای که هر کسی می تواند برای خود رادیویی داشته باشد و از طریق آن اطلاعات مورد نظر خود را ارائه کرده و یا حتی عقاید شخصی خود را ترویج کند. دور از انتظار نیست که این پادکست بستری را برای اهل تکنولوژی و رایانه ایجاد کند تا به بیان حرف خود در این زمینه بپردازند. یکی از کسانی که سهم خود را به عنوان یک حرفه ای در کامپیوتر از این رسانه دریافت کرده و یک پادکست پرمخاطب را منتشر میکند جادی است.

جادی میرمیرانی

 

جادی پادکستر رادیو گیک که آن را با نام کیبرد آزاد نیز می شناسیم خود را یک هکر معرفی می کند. کسی که در تمامی سوراخ های تو در توی رایانه و اینترنت سرک کشیده و به خیلی از مسائل و مشکلات با دید و راه حل های خود نگاه می کند. البته حادی عنوان می کند از آن دست به اصطلاح هکر هایی نیست که دنبال سرک کشیدن بدون پسورد به اکانت مردم باشد. او خود را کسی معرفی میکند که به دانستن و یادگیری عشق می ورزد و هیچ گاه از این کار روی گردان نمی شود.

جادی یک اسم مستعار است، البته یک اسم مستعار جهت معرفی و نه مخفی کاری شما میتوانید ویدیو های جادی را با تصویر او از سایت جادی مشاهده کنید. جادی تحصیلات خود را در رشته های برق و مخابرات و جامعه شناسی دنبال کرده است. او خود را عاشق گنو لینوکس و شبکه های کامپیوتری و مشتقات آن معرفی می کند و علت این علاقه را وجود آزادی در آن و کم بودن محدودیت ها می داند.

رادیو گیک چه موضوعاتی را دنبال میکند

در رادیو گیک شما مطالب و موضوعات متنوعی را خواهید دید. شاید بیشتر نگاه این مجموعه به تکنولوژی باشد و هر چیزی را به این منظر بکشاند و نگاه کند. اما جادی اعلام میکند که در این مجموعه قصد دارد تا کلیه موضوعاتی که می تواند برای یک گیگ جذاب باشد را دنبال کند.

پادکست جادی

موضوعات ارائه شده در این پادکست متنوع بوده و گاها نیز مشاهده می شود که در یک پادکست چند موضوع متنوع و مختلف را دنبال می کند. به طور کلی رادیو گیک هر موضوعی که بتواند برای یک گیک جذاب باشد و روی آن متمرکز شود را در لیست موضوعات خود قرار میدهد.

اپیزود های رادیو گیک

تا کنون ۱۰۰ اپیزود از پادکست رادیو گیک منتشر شده است.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

اپیزود های رادیو گیک به صورت ماهیانه منتشر می شوند.

میانگین زمان هر اپیزود

مدت زمان اپیزود های این پادکست به صورت میانگین در حدود یک ساعت است. اما اپیزود های کوتاه تر نیز در بین اپیزود های این پادکست مشاهده می شود.

جادی

پرمخاطب ترین اپیزود

پر مخاطب ترین اپیزود رادیو گیک در ناملیک اپیزود هفتاد و یک با نام اعترافات یک تاثیرگذار اینستاگرامی می باشد که بیش از ۳۸۰۰۰ بار شنیده شده است. البته لازم به ذکر است فقط ۱۴ اپیزود از ۱۰۰ اپیزود این پادکست در ناملیک منتشر شده است. پرمخاطب ترین اپیزود در بین مجموعه کامل اپیزود های این پادکست در ساندکلاد اپیزود ۹۵ با نام تاخیری دوبل و بیش از ۹۰۰۰ بار شنیده شدن می باشد.

رادیو گیک در کست باکس

  • بیش از ۱۸۰۰۰ مشترک
  • بیش از ۲۱۸۰۰۰ بار پخش در مجموع
  • بیش از ۴۷۰ کامنت در مجموع

اپیزود پیشنهادی راوی

(این قسمت توسط کاربر تکمیل میگردد)

 

راه های دسترسی به رادیو گیک

۴.۵ ۲ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x