اعضای تیم تولید

آرش کاویانی

Arash Kaviani

گوینده (narrator) | نویسنده(writer)

من آرش هستم. تقریبا ۴سال آواز کار کردم به امید اینکه خواننده بشم. اما نشد.
تو سربازی به واسطه پادکست بی پلاس با دنیای پادکست آشنا شدم و دیدم این اونجاییه که میتونم از صدام استفاده کنم و تصمیم گرفتم پادکست بسازم. وقتی دنبال موضوع بودم یادم اومد من قصه هایی رو از شنیدم که مو به تنم سیخ کرده بودن و بهم درس زندگی کردن داده بودن.
با خودم گفتم چرا این قصه هارو به همه نگم و اینجوری شد که راوی خلق شد و قرار شد من راوی قصه زندگی آدمایی باشم که یه چالشی قصشونو شنیدنی تر کرده و درس هاشون تلنگر هایی بهمون میزنن تا بهتر زندگی کنیم.

پانته‌آ کاویانی

Pantea Kaviani

کارگردان هنری(Art director)

راوی یکی از چیزاییه که به آدما یاد میده چجوری بهتر زندگی کنن. با شنیدن راوی آدما میتونن از تجربیات زیسته بقیه استفاده کنن و این برای من ایده خیلی جذابی بود. از اپیزود سوم بود که آرش باهام صحبت کرد و قرار شد یه جاهایی از متن رو با توجه به متن قصه با موسیقی هماهنگ کنیم و مثالهایی بزنیم که بتونه عمق مطلب رو برای مخاطب جا بندازه. اینجوری بود که من به تیم راوی اضافه شدم و از این همراهی خوشحالم.

سپند باوفا

Sepand Bavafa

امور بین الملل (International Coordinator)

راوی واسه من یه ایده ایه که نباید محدود به ایران باشه و به نظر من باید رشد کنه و کل دنیا بتونن از داستان هاش استفاده کنن و تو این مسیر من کنارشم و کمکش میکنم

پارمیدا شاه بهرامی

Parmida Shah Bahrami

مدیریت شبکه های اجتماعی (Social Media Manager)

آرش رو از یه تایمی که پیششون کارآموزی میرفتم میشناختم وقتی ازم کمک خواست برای مدیریت شبکه های اجتماعی راوی و کارهای سایت، با توجه به موضوع پادکست راوی دوست داشتم که کمکش کنم و یه سهمی تو رشد این ایده جذاب داشته باشم.

ساسان موسوی

Sasan Moosavi

تدوینگر(editor)

راوی رو از یه اقامتگاهی شناختم که بهش سفر کرده بودم و از اونجا دیدم با مهارتم میتونم کمک کنم که هدف راوی بهتر از قبل گسترش پیدا کنه و با تیم راوی صحبت کردم و اعلام آمادگی کردم که بتونم کمکشون کنم و همراهشون باشم.
تقریبا یک سالی هست که تدوین اپیزود های راوی با من هستش.