پادکست حقوقی دفیله | ضرغام نره ئی | راهی برای آشنا شدن با قانون و مسائل حقوقی

پادکست دفیله

پادکست حقوقی دفیله

آیا به دنبال این هستید تا با مسائل حقوقی و قوانین در کشور برای جنبه های مختلف روزمره زندگی آشنا شوید؟ به شما پیشنهاد می شود تا پادکست حقوقی دفیله را دنبال کنید. پادکست دفیله، یکی از بهترین پادکست های حال حاضر فارسی در زمینه مسائل حقوقی و قانون می باشد که می تواند جزئیات مسئله را کامل برای شما شرح دهد و از این جهت خود را برای هر موضوعی می توانید آماده کنید.

مطمئنا تا به امروز مشکلات حقوقی برای شما و یا خانواده‌تان پیش آمده است. شما می توانید با به دنبال کردن پادکست حقوقی دفیله، از موضوعات مختلف حقوقی آگاه شوید.

پادکست حقوقی دفیله، شما را با مسائل حقوقی و قانونی آشنا می‌سازد!

اگر بخواهیم به طور کلی Defile Legal Podcast را مورد بررسی قرار دهیم، به این صورت خواهد بود که اکثر پادکست های دفیله در رابطه با مسائل حقوقی و قانونی می باشد. تمامی این داستان ها و موضوعاتی که در پادکست حقوقی دفیله منتشر شده است، واقعیت دارد و با جامعه امروزی مطابقت کامل دارد. از این جهت اگر برای شما یک مشکل حقوقی خاصی پیش آمده است، با مراجعه به پادکست حقوقی دفیله، می توانید موضوع را برای خود آسان تر کنید و از این جهت مشکل شما زودتر حل شود.

تا به حال بیش از ۱۰ اپیزود در Defile Legal Podcast منتشر شده است که تمامی آن ها حور محوریت مسائل قانونی و حقوقی می باشد. در تمامی این ۱۰ پادکست، برای موضوعات مختلف صحبت شده است. این موضوعات، عمده مسائل حقوقی ایرانیان می باشد که در دادگاه مطرح می شود و برای اینکه بتوانید روند دادگاهی / حقوقی خود را خیلی سریع تر پیش ببرید، می توانید به پادکست های حقوقی دفیله مراجعه کرده و با شنیدن آنها، مسائل را در ذهن خود باز کنید و بتوانید در دادگاه و یا شورای حل اختلاف (و یا هر مکان دیگری که نیاز به قضاوت شدن دارد) بهتر عمل کنید.

پادکست دفیله

پادکست حقوقی دفیله چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که ذکر شد، اکثر موضوعاتی که در پادکست حقوقی دفیله ذکر می شود، حور محوریت مسائل حقوقی می باشد و شما می توانید با گوش فرا دادن به پادکست حقوقی دفیله، اقدام به ارزشیابی مسائل حقوقی و قانونی خود کنید.

سازنده این پادکست، جناب آقای ضرغام نره ئی می باشد که توانسته است با بهترین استراتژی، مسائل حقوقی کشور را به چالش بکشد و افراد مختلفی را در این زمینه راهنمایی کرده است.

آیا پلیس شما را بی جهت جریمه کرده است؟ آیا به هنگامی که در خیابان بودید، سرقتی صورت گرفته است؟ آیا در شبکه های اجتماعی مورد توهین قرار گرفتید؟ هیچ نگرانی وجود ندارد. تمامی این مسائل در پادکست حقوقی دفیله ذکر شده است و شما می توانید با گوش فرا دادن به این پادکست، بتوانید از پس هر موضوع حقوقی بر بیایید.

برخی از افراد سوال می پرسند که در این پادکست، صرفا از مسائل حقوقی صحبت شده است یا خیر. در رابطه با این سوال باید پاسخ داد که Defile Legal Podcast در حوزه حقوقی و قانونی مسائل را مطرح می کند و شما می توانید با گوش فرا دادن به این پادکست، آگاهی خود را در این زمینه کامل کنید.

اپیزودهای پادکست حقوقی دفیله

همانطور که ذکر شد، تا به امروز بیش از ۱۰ اپیزود از Defile Legal Podcast منتشر شده است که درباره مسائل حقوقی و قانونی می باشد.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

تاریخ انتشار اپیزود در Defile Legal Podcast طبق نمودار به صورت ماهانه است.

میانگین زمان هر اپیزود

معمولا مدت میانگین برای هر اپیزود در Defile Legal Podcast، یک ساعت می باشد و می تواند تا یک و نیم ساعت نیز ادامه پیدا کند.

پرمخاطب ترین اپیزود در پادکست حقوقی دفیله

اپیزودهای مختلف در Defile Legal Podcast وجود دارد که مخاطبین زیادی داشت. یکی از محبوب ترین پادکست های دفیله، اپیزود “اسیدپاشی” می باشد که مربوط به مسائل گذشته است و زمانی که در ایران برخی اتفاقات مانند اسیدپاشی و… انجام میشد. دیگر اپیزود محبوب این پادکست، اپیزود “تراجنسی” می باشد که درباره دختر نما و پسرنما صحبت شده است.

پادکست حقوقی دفیله

اپیزود پیشنهادی راوی

(این قسمت توسط کاربر تکمیل میگردد)

 

راه های دسترسی به پادکست حقوقی دفیله

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x