Warning: A non-numeric value encountered in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
راوکست Ravcast | ایمان نژاداحد | روایت داستان های مرموز و واقعی - پادکست راوی

راوکست Ravcast | ایمان نژاداحد | روایت داستان های مرموز و واقعی

راوکست

اگر به دنبال این هستید تا داستان های واقعی و مرموز را به صورت پادکست بشنوید، به شما پیشنهاد می کنیم تا راوکست را به صورت کامل دنبال کنید. Ravcast، نام یک پادکست ایرانی است که توسط آقای ایمان نژاداحد‎ ایجاد شده است. هدف آقای ایمان نژاداحد‎ از ساخت این پادکست، بازگو کردن روایت های واقعیت است که در این دنیا اتفاق افتاده است و می تواند برای همه داستان های شنیدنی باشد.

راوکست، شنیدن روایت های واقعی و ترسناک

راوکست، یکی از پادکست های جذاب و شنیدنی است که به تمام عاشقان ژانر ترسناک و مرموز پیشنهاد می شود تا گوش فرا دهند. در پادکست Ravcast، شما می توانید به صورت ماهانه، یک داستان مرموز و ترسناک و در عین حال واقعی را بشنوید که توسط تیم Ravcast گردآوری و ترجمه شده است. شما می توانید از این داستان ها، چیزهای جدیدی یاد بگیرید و بفهمید که در یک برهه زمانی، دقیقا چه اتفاقی افتاده است و روایت آن داستان به چه صورت است بوده است. از این جهت به شما پیشنهاد می شود تا Ravcast را دنبال کنید.

تا به حال بیش از ۲۳ اپیزود در راوکست منتشر شده است که تمامی آن ها حور محوریت داستان های ترسناک و رازآلود می باشد. همانطور که ذکر شد، جناب آقای ایمان نژاداحد‎، قصد داشته است تا با ساخت این پادکست، روایت های مختلفی را برای شنوندگان تعریف کند که همگی بر اساس واقعیت بوده است. در ۲۳ اپیزود این پادکست، همه درباره داستان های مختلف و ترسناک می باشد.

راوکست

راوکست چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که ذکر شد، اکثر موضوعاتی که در راوکست ذکر می شود، حول محوریت داستان های ترسناک و واقعی می باشد. اکثر داستان ها مربوط به قتل، سرقت و… می باشد و یا یک وقایع ترسناک را به صورت کامل و همراه با جزئیات توضیح داده است. در واقع با شنیدن پادکست Ravcast، شما می توانید به زمان گذشته بروید و در ذهن خود تجسم کنید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است و چه مسائلی به وجود آمده است.

اگر شما اهل شنیدن داستان های ترسناک هستید و یا دوست دارید تا وقایع مختلف ترسناک را بشنوید، به شما پیشنهاد می شود تا این پادکست را به صورت کامل دنبال کنید و به صورت کامل آگاه شوید که چه اتفاقاتی در زمان گذشته رخ داده است.

در تمامی اپیزودهای Ravcast، داستان های ترسناک و مرموز آورده شده است که می تواند برای شما جالب باشد.

با شنیدن هر یک از اپیزودهای Ravcast، می توانید یک الی یک و نیم ساعت سرگرم شوید و به صورت کامل تمرکز خود را بر روی داستان های مختلفی که در این پادکست طراحی شده است، بشنوید و وقت خود را بگذرانید.

اپیزودهای راوکست

همانطور که ذکر شد، تا به امروز بیش از ۲۳ اپیزود از راوکست منتشر شده است که تمامی داستان های ذکر شده در این پادکست در رابطه با داستان های ترسناک و رازآلود می باشد و به تمامی طرفداران ژانر ترسناک و ماجراجویی پیشنهاد می شود تا این پادکست جذاب را بشنوید.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

تاریخ انتشار اپیزود در راوکست طبق نمودار به صورت ماهانه است.

میانگین زمان هر اپیزود

معمولا مدت میانگین برای هر اپیزود در Ravcast، یک ساعت می باشد و می تواند تا یک و نیم ساعت نیز ادامه پیدا کند.

پرمخاطب ترین اپیزود در راوکست

پر مخاطب ترین اپیزود این پادکست در سایت شنوتو، اپیزود مرگ سیاه از پادکست Ravcast می باشد و در سایت های دیگر، هیچ آمار رسمی ذکر نشده است. شما می توانید تمامی اپیزودهای راوکست را در اسپاتیفای، گوگل پادکست، پادبین، شنوتو، فیدیو، iHeart و تمامی رسانه های معتبر بشنوید و از آن لذت ببرید. در این پادکست، بیشتر از داستان های ترسناک و مرموز استفاده شده است که می تواند در نوع خود جذاب باشد.

راوکست

اپیزود پیشنهادی راوی

(این قسمت توسط کاربر تکمیل میگردد)

 

راه های دسترسی به راوکست

۴ ۱ vote
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x