Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
رادیو چهرازی | یکی از مرموزترین پادکست هایی که تا به امروز تولید شده! - پادکست راوی

رادیو چهرازی | یکی از مرموزترین پادکست هایی که تا به امروز تولید شده!

رادیو چهرازی

پادکست رادیو چهرازی

اگر به دنبال پیش‌بینی آینده هستید و از فلسفه خوشتان می آید، مطمئنا رادیو چهرازی برای شما ساخته شده است. یکی از مرموزترین و شناخته ترین پادکست‌های امروزی که تولید شده است، رادیو چهرازی است و بعد از گذشت ۶ سال، هنوز هیچ کسی نمی‌تواند تایید کند که چه کسی Radio Chehrazi را تولید کرده است. Radio Chehrazi، یک رادیو سیاسی اجتماعی است که در ابتدا برای مخاطبین خاص ایجاد شده بود و پس از دیده شدن، تمامی مخاطب‌ها توانستند به راحتی با پادکست Radio Chehrazi آشنا شوند و به آن گوش فرا دهند. برای آشنایی بیشتر با راوی همراه باشید

رادیو چهرازی

رادیو چهرازی، می تواند برای شما از اوضاع سیاسی کشور در آینده بگوید!

اگر بخواهیم به طور کلی رادیو چهرازی را مورد بررسی قرار دهیم، به این صورت خواهد بود که اکثر پادکست های رادیو چهرازی در رابطه با سیاست و مسائل اجتماعی در کشور ایران است و حال و هوای فلسفی دارد. داستان های سیاسی با طعم فلسفه را می توانید به راحتی در رادیو چهرازی گوش دهید. باید بدانید که داستان ساخت پادکست رادیو چهرازی بر اساس مسائل اجتماعی بوده است. همانطور که ذکر شد، هیچ کسی نمی داند که Radio Chehrazi بر چه اساسی ساخته شده است و یا اینکه چه کسی این پادکست محبوب و بسیار قوی را تولید کرده است و نمی توان گفت که هدف از ساخت این پادکست چه بوده است.

تا به حال بیش از ۲۰ اپیزود رسمی و کامل برای رادیو چهرازی منتشر شده است که تمامی آن ها حول محوریت سیاسی اجتماعی می باشد و با حال و هوای فلسفی، برای شما به صورت غیر مستقیم از سیاست می گوید. داستان های تلخ و شیرینی که در Radio Chehrazi وجود دارد باعث می شود تا شما از آن پند و تجربه کسب کنید و دید خود را با کمک پادکست های Radio Chehrazi به زندگی بهتر کنید. تا به امروز چیزی حدود ۲۵ اپیزود برای Radio Chehraziمنتشر شده است که ۵ تا از این اپیزودها، تایید شده ما نیستند و مطمئن نیستیم که تولید کنندگان اصلی آنهارا تولید کرده باشند.

رادیو چهرازی

رادیو چهرازی چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که ذکر شد، اکثر موضوعاتی که در رادیو چهرازی ذکر می شود، حور محوریت سیاسی اجتماعی می باشد که می تواند دید شما را نسبت به سیاست و اجتماع امروزی بازتر کند. شما می توانید با گوش فرا دادن به Radio Chehrazi، اقدام به دریافت نکاتی برای داشتن یک زندگی بهتر و دید بهتر نسبت به اجتماع کنید. موضوعاتی که در رادیو چهرازی مطرح می شود، باعث می شود تا شما به صورت کامل از وضع سیاسی کشور بدون اینکه خبرها بروز باشد، بدانید.

در اپیزودهای Radio Chehrazi، درباره موضوعات مختلفی صحبت شده است و کافی است تا با یک دید دیگر به پادکست گوش دهید تا ببینید که به خاطر چه چیزی پادکست رادیو چهرازی محبوب است و همگان قصد دارند تا به این پادکست عالی و با کیفیت گوش فرا دهند.

اپیزودهای رادیو چهرازی

همانطور که ذکر شد، تا به امروز بیش از ۲۰ اپیزود رسمی از رادیو چهرازی و به طور کلی ۵ اپیزود غیر رسمی منتشر شده است که درباره مسائل سیاسی اجتماعی است.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

Radio Chehrazi سالهای سال است که دیگر تولید نمی شود اما به هنگام تولید در آن زمان، به صورت ماهانه منتشر میشد.

میانگین زمان هر اپیزود

معمولا مدت میانگین برای هر اپیزود در Radio Chehrazi، کمتر از ۱۰ دقیقه می باشد و به طور میانگین میتوان گفت که ۶ دقیقه است.

پرمخاطب ترین اپیزود 

پرمخاطب ترین اپیزود Radio Chehrazi در سایت ساندکلاد، اپیزود هجدهم “خداحافظ دل‌بر” است. این اپیزود در سایت ساندکلاد توانسته است بیش از ۱۲۴ هزار بار بازدید بگیرد. تمامی اپیزودهای Radio Chehrazi در سایت گوگل پادکست و ساندکلاود منتشر شده است و شما می‌توانید به راحتی به پادکست‌های Radio Chehrazi دسترسی داشته باشید.

رادیو چهرازی

 

راه های دسترسی به رادیو چهرازی

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بهادر محمدرضایی
بهادر محمدرضایی
2 years قبل

…ادبیات سحر انگیز ورشک برانگیز …باادب ومتانت بموقع وشوریده گی وانارشیسم زیبا …

آرش کاویانی
Reply to  بهادر محمدرضایی
2 years قبل

👌👌👌👌

شهنازی
8 months قبل

سلام
جدیدترین پادکست شون کی منتشر شده؟
سایت ندارند؟

آرش کاویانی
Reply to  شهنازی
6 months قبل

خیر هویتشونو مخفی نگه داشتن بچه های رادیو چهرازی

4
0
Would love your thoughts, please comment.x