Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
داستان شب | محمد امین چیتگریان | شنیدن روایتی از شگفتی‌ها! - پادکست راوی

داستان شب | محمد امین چیتگریان | شنیدن روایتی از شگفتی‌ها!

داستان شب

پادکست داستان شب

شنیدن داستان‌های شبانه می توانید برای همه ما شیرین و دلچسب باشد. در پادکست داستان شب، می‌توانید به صورت روزانه به داستان های شگفت‌انگیزی گوش دهید که ذهن شما را به تفکر وا دارد. در این پادکست، شما به صورت روزانه محتوا دریافت خواهید کرد و این قطعه داستان‌های کوچک، از کتاب‌های بزرگ و سرشناس منشا گرفته است و تبدیل به پادکست شده است.

پادکست داستان شب، برترین روایت ها از شگفتی

اگر بخواهیم به طور کلی Dastan-E-Shab را مورد بررسی قرار دهیم، به این صورت خواهد بود که اکثر پادکست‌های داستان شب در رابطه با شگفتی‌های دنیا است و قطعه داستان‌های کوچکی است که از کتاب‌های مختلف و معروف تهیه شده است. شما می‌توانید در این پادکست، به صورت روزانه محتوا دریافت کنید و طبق گفته سازنده، هر شب برای شما یک داستان جدید تعریف خواهد شد. تا به امروز، هیچ هدفی از سازنده پادکست به عنوان ساخت Dastan-E-Shab بروز داده نشده است، اما مطمئنا بدون در نظر گرفتن هدف نویسنده و سازندگان این پادکست، می‌تواند داستان‌های آموزنده‌ای را برای شما تعریف کند.

تا به حال بیش از ۱۶۰۰ اپیزود در پادکست Dastan-E-Shab منتشر شده است که تمامی آن‌ها حور محوریت داستان‌های خاص می باشد که از کتاب‌های مختلفی برگرفته شده است. داستان خوان این پادکست ، جناب آقای محمد امین چیتگران می باشد که زحمت اکثر پادکست‌ها را کشیده است و هر شب برای دنبال کنندگان این پادکست،  قصه‌ای را می‌خواند.

همانطور که ذکر شد، داستان‌هایی را که در پادکست Dastan-E-Shab می‌شنوید، از کتاب های مختلفی منشا گرفته شده است و سعی شده است تا قسمت اصلی داستان را برای شما بازگو کند.

پادسکت داستان شب

داستان شب چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که ذکر شد، اکثر موضوعاتی که در Dastan-E-Shab ذکر می‌شود، داستان محور است و هر شب از یک کتاب، بخشی از داستان را در نظر می‌گیرد و برای شما می‌خواند تا شما نیز سرگرم شوید.

می‌توان پیش بینی کرد که هدف سازنده پادکست، از ساخت Dastan-E-Shab برای دنبال کنندگان این است که هر شب، دنبال کنندگان یک کتاب خاص را بخوانند بدون اینکه دست به کتاب شوند و می‌توانند صرفا با دنبال کردن سری پادکست، اقدام به بررسی یک کتاب کنند که در نوع خود بی نظیر است و واقعا جای تشکر دارد.

در اپیزودهای Dastan-E-Shab، همیشه درباره داستان‌های فلسفی سخت نیست و شما می‌توانید داستان‌های شیرین عاشقانه نیز در این سری از پادکست‌های Dastan-E-Shab بشنوید. همانطور که ذکر شد، تا به امروز ۱۶۴۴ اپیزود منتشر شده است و هر شب یک اپیزود به آن اضافه می شود.

اپیزودهای داستان شب

همانطور که ذکر شد، تا به امروز ۱۶۴۴ اپیزود از داستان شب منتشر شده است که درباره روایت‌ها و شگفتی‌های مختلفی است که در کتاب‌های محبوب و معروف ذکر شده است.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

تاریخ انتشار اپیزود در داستان شب، طبق نمودار و همچنین اطلاعیه رسمی پادکست، هر روز یک پادکست است.

میانگین زمان هر اپیزود

معمولا مدت میانگین برای هر اپیزود در داستان شب، بین بیست الی سی دقیقه است و به طور میانگین، زمان هر اپیزود بیست و پنج دقیقه می باشد.

پرمخاطب ترین اپیزود 

پر مخاطب ترین اپیزود پادکست داستان شب به طور رسمی مشخص نیست و تمامی اپیزودهای منتشر شده در کانال شخصی، دارای بازدیدهای خاصی می باشد و به طور میانگین برای هر اپیزود، هزاران بازدید و پخش وجود دارد. از این جهت نمی توان به صورت دقیق گفت که پرمخاطب ترین اپیزود Dastan-E-Shab، کدام اپیزود است.

داستان شب

اپیزود پیشنهادی راوی

(این قسمت توسط کاربر تکمیل میگردد)

 

راه های دسترسی به داستان شب

گوگل پادکست

داستان شب در گوگل پادکست

پادکست داستان شب

وبسایت داستان شب

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x