Warning: A non-numeric value encountered in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
رادیو دال Radio Daal | آرش | شنیدن داستان و روایت انسان‌ها از مهاجرت و ایجاد زندگی بهتر - پادکست راوی

رادیو دال Radio Daal | آرش | شنیدن داستان و روایت انسان‌ها از مهاجرت و ایجاد زندگی بهتر

رادیو دال

پادکست رادیو دال

شنیدن داستان افرادی که مهاجرت کردند، در رادیو دال برای شما امکان پذیر است. در حال حاضر، بسیاری از نوجوانان و جوانان قصد مهاجرت به یک کشور خارجی و پیشرفته دارند و در ذهن خود کلی سوالات بی پاسخ دارند. آیا تا به حال فکر کردید که چه پلتفرمی می تواند به سوالات شما پاسخ دهد؟ در رادیو دال، شما می توانید به اکثر سوالات مهاجرتی خود، جواب های مناسبی پیدا کنید که می تواند زندگی شما را به طور کلی تغییر دهد و باعث پیشرفت شما شود. با راوی همراه باشید

رادیو دال

رادیو دال، شنیدن روایت انسان‌ها برای مهاجرت و زندگی بهتر

اگر بخواهیم به طور کلی Radio Daal را مورد بررسی قرار دهیم، به این صورت خواهد بود که اکثر پادکست های Radio Daal در رابطه با مهاجرت و زندگی در یک کشور خارجی نظیر کشورهای همسایه و کانادا می باشد. داستان زندگی افراد که در خارج از کشور زندگی می کنند را می توانید در Radio Daal بشنوید. باید بدانید که داستان ساخت پادکست Radio Daal نیز بر اساس مهاجرت بوده است. سازنده پادکست رادیو دال قصد داشته تا به یک کشور مهاجرت کند و سوالاتی در ذهن خود داشته است و از این جهت تصمیم می گیرد تا اقدام به ایجاد یک پادکست برای همگان کند.

تا به حال بیش از ۴۰ اپیزود در رادیو دال منتشر شده است که تمامی آن ها حول محوریت مهاجرت می باشد و داستان افراد مختلف از سراسر دنیا است که از ایران به یک کشور خارجی مهاجرت کردند. صرفا همیشه داستان مهاجرت ها در پادکست Radio Daal به موفقیت ختم نشده است و برخی از آن ها دارای تجربه شکست نیز می باشد که شما می توانید با گوش فرا دادن به این پادکست ها، تجربه کسب کنید و بتوانید با موفقیت اقدام به مهاجرت به یک کشور خارجی کنید. همانطور که در ابتدا ذکر شد، برخی پادکست ها در Radio Daal وجود دارد که می تواند داستان زندگی را برای شما تعریف کند و نکاتی را برای شما ذکر می کند که می توانید شرایط زندگی خود را بهبود دهید و از آن ها درس بگیرید.

رادیو دال

رادیو دال چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که ذکر شد، اکثر موضوعاتی که در رادیو دال ذکر می شود، حول محوریت مهاجرت و داشتن یک زندگی بهتر است. شما می توانید با گوش فرا دادن به Radio Daal، اقدام به دریافت نکاتی برای مهاجرت و داشتن یک زندگی بهتر کنید. موضوعاتی که در Radio Daal مطرح می شود، باعث می شود تا شما از پیچ و خم های مهاجرت به طور کلی آگاه شوید و بدانید که باید به چه صورت اقدام به مهاجرت کنید که بعدا به مشکل بر نخورید و یا باید به چه مکان‌هایی مراجعه کنید و چگونه زندگی خود را در خارج از کشور آغاز کنید.

صرفا در اپیزودهای Radio Daal، درباره مسائل مهاجرت صحبت نشده است و همانطور که ذکر شد، در کنار پادکست های مهاجرت رادیو دال، شما می توانید به پادکست هایی گوش دهید که درباره داشتن یک زندگی بهتر صحبت شده است و مخاطبین گرد هم آمده اند تا درباره زندگی خود صحبت کنند.

اپیزود های رادیو دال

همانطور که ذکر شد، تا به امروز بیش از ۴۰ اپیزود از رادیو دال منتشر شده است که درباره مهاجرت و نحوه داشتن زندگی بهتر است.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

تاریخ انتشار اپیزود در Radio Daal طبق نمودار به صورت ماهانه است.

میانگین زمان هر اپیزود

معمولا مدت میانگین برای هر اپیزود در Radio Daal، یک ساعت می باشد و می تواند تا یک و نیم ساعت نیز ادامه پیدا کند.

پرمخاطب ترین اپیزود در رادیو دال

پر مخاطب ترین اپیزود رادیو دال در اسپاتیفای و آی‌تیونز اپیزود سپهر از فنلاند می باشد و همچنین در رسانه ساندکلاد، پادکست علی از آلمان به عنوان اولین پادکست با بیش از ۱۰ هزار بار پخش، بیشترین بازدید را داشته است. تمامی ۴۰ اپیزود در سایت اسپاتیفای و آیتونز منتشر شده است و شما می توانید به راحتی به پادکست های رادیو دال دسترسی داشته باشید.

رادیو دال

اپیزود پیشنهادی راوی

(این قسمت توسط کاربر تکمیل میگردد)

 

راه های دسترسی به رادیو دال

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x