Warning: A non-numeric value encountered in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
پادکست میم Mimm | مهدی عباسی | دوران تازه در سرزمین فارسی - پادکست راوی

پادکست میم Mimm | مهدی عباسی | دوران تازه در سرزمین فارسی

پادکست میم

پادکست میم

همه افراد دوست دارند تا بدانند خارجی‌ها-آمریکایی‌ها چه چیزی گوش می‌دهند و یا چه پادکست‌هایی را دنبال می‌کنند. با وجود پادکست میم، دیگر شما می‌توانید به راحتی پادکست‌ها و مطالب برتری که خارجی زبان‌ها به آنها گوش فرا میدهند، با زبان فارسی درک کنید و گوش کنید. ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چه پادکست‌هایی در رادیو میم ایجاد می‌شود که در این رابطه باید گفت، پادکست‌های برتر و پرطرفدار زبان انگلیسی که دارای جایزه‌های بین المللی هستند را می‌توانید در پادکست میم پیدا کنید.

پادکست میم

پادکست میم، پادکست بدون مرز ایرانیان

اگر بخواهیم به طور کلی Mimm Podcast را مورد بررسی قرار دهیم، به این صورت خواهد بود که اکثر پادکست‌های این پادکست در رابطه با داستان‌های برتر خارج از کشور است. داستان ساخت این پادکست، بر اساس نبود محتوای با کیفیت و خلاق فارسی بوده است و از این جهت، سازنده پادکست سعی داشته است تا با تولید محتوای فارسی با کیفیت کپی شده از کشورهای خارجی، گوش ایرانیان را به چیزهای جدید عادت دهد.

تا به حال بیش از ۲۰ اپیزود در پادکست میم منتشر شده است که تمامی آن‌ها حول محوریت مهاجرت داستان های خارجی است و شما می‌توانید با گوش فرا دادن به رادیو میم، به علاقه‌مندی‌های خود، چیزهای بیشتری را اضافه کنید. همانطور که ذکر شد، در Mimm Podcast، حال و هوای ایرانی وجود ندارد و بیشتر داستان‌های خارجی و انگلیسی که به زبان فارسی برگردانده شده است، را گوش می‌دهید. پادکست Mimm در نوع خود بسیار جذاب است و می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم نگه دارد. از این جهت به شما پیشنهاد می‌شود تا به رادیو میم گوش فرا دهید.

پادکست میم

پادکست میم چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که ذکر شد، اکثر موضوعاتی که در Mimm Podcast ذکر می‌شود، حول محوریت داستان‌های خارجی است. همه ما یک زمانی می‌خواستیم بدانیم که آمریکایی‎ها، انگلیسی‌ها و… چه داستان‌هایی را می خوانند و یا سبک تفکر آن ها نسبت به ایرانیان به چه صورت است و چه چیزهایی را دنبال می کنند. سازنده پادکست میم این مشکل رایج را در ایرانیان مشاهده کرد و پس از آن اقدام به ساخت Mimm Podcast کرد که در نوع خود بسیار جذاب می‌باشد و به شما پیشنهاد می‌شود تا به صورت کامل، رادیو میم را دنبال کنید و سعی کنید تا از داستان‌های خارجی که می‌شنوید، درک کنید که یک طرز تفکر غربی به چه صورت است.

البته، به این معنی نیست که طرز تفکر غربی حتما خوب است و باید آن را دنبال کرد، در کل منظور بر این بود که می‌توانید ببینید که غربی‌ها به چه صورت فکر می‌کنند.

اپیزودهای پادکست میم

همانطور که ذکر شد، تا به امروز بیش از ۲۰ اپیزود از Mimm Podcast منتشر شده است که درباره داستان‌ها و پادکست‌های برتر انگلیسی به زبان فارسی است.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

تاریخ انتشار اپیزود در رادیو میم طبق نمودار به صورت ماهانه است.

میانگین زمان هر اپیزود

معمولا مدت میانگین برای هر اپیزود در Mimm Podcast، یک ساعت است و می‌تواند تا یک و نیم ساعت نیز ادامه پیدا کند.

پرمخاطب‌ترین اپیزود در پادکست میم

پرمخاطب‌ترین اپیزود رادیو میم در ناملیک اپیزود اول “آمریکایی ترین تروریست” می‌باشد و همچنین در رسانه ساندکلاد، پادکست اسفند بیشترین بازدید را داشته است. تمامی ۲۰ اپیزود در سایت اسپاتیفای و آیتونز، ساندکلاد و تمامی رسانه‌های معتبر منتشر شده است و شما می‌توانید به راحتی به پادکست‌های پادکست میم دسترسی داشته باشید.

پادکست میم

اپیزود پیشنهادی راوی

(این قسمت توسط کاربر تکمیل میگردد)

 

راه های دسترسی به پادکست میم

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x