Warning: A non-numeric value encountered in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
هلی تاک Helitalk | هلی هندسی | تکنیک هایی برای موفقیت - پادکست راوی

هلی تاک Helitalk | هلی هندسی | تکنیک هایی برای موفقیت

هلی تاک، تکنیک هایی برای موفقیت

با پیشرفت زندگی بشری، مطرح شدن موارد جدید در دنیای تجارت و حرکت به سمت جهانی شدن کسب و کار، یکی از مواردی که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است، استفاده و فراگیری تکنیک های موفقیت است، این آموزش ها را می توان از منابع مختلف و متعددی دریافت و استفاده نمود، اما کدام یک از این آموزش ها صحیح و عملیاتی می باشند!؟ در صورتی که یک وبگردی کوتاه داشته باشید قطعا با تصاویر و بنر های مختلف در سایت ها مواجه خواهید شد که شما را به درآمد های چند ده میلیونی در ماه دعوت می کنند. اما آیا با دنبال کردن این روش ها می توانید به این موفقیت دستیدا کنید!؟ در صورتی که نیاز به منبعی دارید تا تجربه افرادی که واقعا به رده های بالای تجارت رسیده اند، پیشنهاد ما به شما پادکست هلی تاک است. در ادامه با معرفی کامل این پادکست موفقیت به ما همراه باشید.

معرفی هلی تاک

هلی تاک یکی از پادکست های خوب و پر شنونده است که محبوبیت بالایی را در بین کاربران خود دارد. موضوع اصلی این پادکست عنوان کردن و انتشار تکنیک های موفقیت می باشد که در ادامه بیشتر در رابطه با آن توضیح خواهیم داد. پادکست هلی تاک برای اولین بار در آبان ماه سال ۹۷ منتشر شده و با استقبال شنوندگان مواجه شد، منتشر کننده این پادکست که خود را به شنوندگان هلی معرفی می کند، در حال حاضر ساکن شیکاگو آمریکا می باشد. او در رشته MBA تحصیل کرده است و در حال حاضر مسئولیت برگزاری سمینارها و همایش های موفقیت را برای شرکت های بزرگ بر عهده دارد که در واقع داشتن این زمینه شغلی در موضوع پادکستی که منتشر می کند، بسیار مفید و موثر است.

پادکست هلی تاک، تکنیک هایی برای موفقیت

هلی که تا سن ۲۵ سالگی در ایران زندگی کرده است و تحصیلات را دلیل مهاجرت خود در هفت سال پیش، معرفی میکند، خود را در درجه اول یک کوچ توسعه فردی معرفی میکند و در تعریف فعالیت خود عنوان میکند که: به افراد کمک میکنم تا مهارت های خودشون رو پرورش بدن، یه ورژن بهتر از خودشون بسازن و به هدف هاشون برسن.

هلی، پادکستر هلی تاک

مچنین هلی گسترش آموزش را به عنوان کلیدی برای باز کردن دری به دنیایی بهتر می شناسد. او علاوه بر تولید و انتشار پادکست هلی تاک در اینستاگرام نیز فعالیت گسترده ای دارد. معرفی کتاب های موفقیت، معرفی پادکست های موفقیت و همینطور ارائه چالش هایی برای ارتقای شخصی افراد، از فعالیت های متداول او در این شبکه اجتماعی می باشد.

هلی تاک چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که گفته شد پادکست هلی تاک یک پادکست موفقیت بوده و تکنیک ها و روش هایی برای رشد افراد را بیان می کند. سازنده این پادکست که موفقیت هایی را در زمینه کاری مشابه داشته و علاوه بر بیزینس کوچینگ، مدیریت سمینارها و کنفرانس های موفقیت را بر عهده دارد، می توانید گزینه خوبی برای تولید اینگونه محتوا باشد. در واقع میتوان از اعتبار و صحت مطالب ارائه شده در این پادکست ها بهره برد. همچنین این پادکست در بعضی موارد مثال هایی را از افراد واقعی، و کسانی که با تولید کننده در ارتباط بوده و نتایج و پیامد های روش هایی که استفاده کرده اند، را دیده اند در این پادکست عنوان میشود.

موضوعات هلی تاک

برگزاری مصاحبه های مختلف با صاحب نظران و استفاده از دانش و مهارت آنان نیز از مواردی است که در پادکست هلی تاک از آنها بهره گرفته شده است. به طور کلی می توان موضوعات ارائه شده در پادکست هلی تاک را ارائه مهارت های نرم مانند، مدیریت زمان، مدیریت خشم، مهارت نه گفتن و افزایش اعتماد به نفس دانست. همینطور مطالبی که ارائه می شود نیز ترکیبی از مقالات و کتاب های مختلف، ورک شاپ هایی که در این رابطه برگزار می شوند، تجربه افراد موفق و همینطور تجربیات شخصی تولید کننده دانست.

موضوعات هلی تاک

اپیزود های هلی تاک

پادکست هلی تاک در مجموع ۲۱ اپیزود منتشر کرده است. یک اپیزود تحت عنوان اپیزود ۰ به معرفی هلی تاک اختصاص دارد و ۲۰ اپیزود بعدی اپیزود های محتوایی با موضوع اصلی هستند.

اطلاعات این اپیزود ها به شرح زیر است:

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

هر ۳ هفته یکبار توسط پادکستر اعلام شده اما انتشار اپیزود های اخیر اختلافاتی را داشته اند.

میانگین زمان هر اپیزود

به طور میانگین ۵۰ دقیقه، از نیم ساعت تا یک ساعت و نیم متغیر است.

پرمخاطب ترین اپیزود

اپیزود های ششم: مدیریت ذهن و زمان با بیش از ۷۰۰۰ بار شنیده شدن، اول: توسعه فردی با بیش از ۸۰۰۰ بار شنیده شدن، و دوم: گفت و گوی ذهنی با بیش از ۱۰۰۰۰ بار شنیده شدن، پرمخاطب ترین اپیزود های این پادکست در ناملیک هستند.

هلی تاک در کست باکس

  • بیش از ۷۶۰۰۰ مخاطب
  • بیش از ۹۲۵۰۰۰ بار پخش
  • بیش از ۲۶۰۰ کامنت

هلی تالک در پادبین

  • بیش از ۱,۱۰۰,۰۰۰ بار پخش
  • میانگین دانلود هر اپیزود ۴۰۰۰۰ بار
  • میانگین ۱۰۰ لایک برای هر اپیزود

اپیزود پیشنهادی راوی

اپیزود ۱۳ – نکاتی برای برنامه ریزی بهتر

 

راه های دسترسی به هلی تاک

۵ ۲ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x