Warning: A non-numeric value encountered in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 83

Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
پادکست آلبوم Album podcast | بردیا برجسته نژاد | نقال داستان آلبوم های موسیقی - پادکست راوی

پادکست آلبوم Album podcast | بردیا برجسته نژاد | نقال داستان آلبوم های موسیقی

کاور پادکست آلبوم

پادکست آلبوم، نقال داستان آلبوم های موسیقی

دنیای بدون مرز و پر هیاهوی موسیقی، دنیایی است که هر کسی را در خود جذب میکند. موسیقی را میتوان به عنوان یک زبان مشترک بین المللی برای احساس انسان ها نام برد. بدون شک همه با به موسیقی و سبک های مختلف آن علاقه ای داریم. اینکه بدانید تاریخچه یک آلبوم موسیقی چیست و از کجا شروع شده و چه داستانی در پس آن است، لذت خاصی را در شنیدن به آن موسیقی برای شما فراهم می آورد. شاید برای شما این اطلاعات مهم نباشند اما کسانی که دیوانه وار به موسیقی عشق می ورزند و آن را دنبال میکنند، چنین اطلاعاتی را گنجی بزرگ می پندارند. در این مطلب ما قصد داریم پادکستی را برای شما معرفی کنیم که داستان ورای هر آلبوم راک و متال را برای شما بازگو کند. به شما بگوید که این صدای خشک و فریاد ساز، نشان از کدام دل های سوخته دارد. با معرفی آلبوم همراه راوی باشید.

لوگو پادکست آلبوم

پادکست فارسی آلبوم پادکستی است در زمینه موسیقی که از دی ماه نود و هفت درحال انتشار است. این پادکست توسط بردیا برجسته نژاد تولید و تیم او تولید و منتشر می شود. بردیا که صدای آن را در پادکست میشنویم تحصیل مرده رشته مهندسی صنایع می باشد و علاقه وافر وی به موسیقی سبب شده است که به یک نویسنده موسیقی تبدیل شود و در وبلاگ ها و مجلات زیادی صدای قلم خود را به گوش علاقه مندان برساند. وی موسیقی نویسی را در سال ۱۳۸۵ و با وبلاگ آلبوم آغاز کرده و همچنین وبلاگ های جاسوس اجاره‌ای، هذیان‌های یک بیمار روانی، دیالوگ و فیلموویز نیز از منتشرکنندگان مطالب وی بوده اند. همچنین مجلات مشق آفتاب و رونا هم مطالبی را با قلم او منتشر کرده اند.

بردیا برجسته نژاد

سایر اعضای تیم این پادکست را کیارش بختیاری، نیما جمالی و سپهر صفایی تشکیل میدهند که هر کدام به ترتیب کار ضبط و رکورد پادکست ها، طراحی لوگو پادکست ها و طراحی و برنامه نویسی سایت پادکست آلبوم را برعهده دارند.

اعضای تیم پادکست آلبوم

پادکست آلبوم چه موضوعاتی را دنبال میکند

موضوع اصلی پادکست آلبوم روایت داستان آلبوم های موسیقی مختلف است. در پادکست آلبوم شما میتوانید به داستان هایی از تولید و انتشار آلبوم های موسیقی راک و متال از گذشته تا امروز دسترسی داشته باشید. بردیا برجسته نژاد در این پادکست ها شما را به دنیای موسیقی برده و در کنار تهیه کننده گان و بند های موسیقی می برد تا داستان ایجاد و خلق این آلبوم موسیقی را ببینید و با مسیر طی شده آن آشنا شوید.

همچنین او عقیده خود را در رابطه با آلبوم های موسیقی اینگونه بیان می کند که: “هر آلبوم موسیقی هویت خود را دارد. مفهوم دارد، معنی دارد، فکر دارد، دلیل و ماجرا و قصه دارد.” آنچه که در پادکست آلبوم ارائه میشود معرفی این آلبوم های موسیقی و داستان ناگفته آنان است.

اپیزود های پادکست آلبوم

از پادکست آلبوم در مجموع ۱۷ اپیزود منتشر کرده است. اپیزود صفر به معرفی و ارائه توضیحاتی در مورد این پادکست می پردازد. ۱۴ اپیزود تحت عنوان آلبوم های اول تا چهاردهم به بررسی آلبوم های تاریخی و مهم موسیقی راک و متال اختصاص دارند، و دو عنوان اپیزود ویژبوم که به معرفی آلبوم های جدید و ارائه شده در سال ۲۰۱۹ می پردازد.

ویژبوم پادکست آلبوم

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

پادکست آلبوم به صورت هر ۳ هفته یکبار منتشر می شود و ریتم انتشار منظمی را دارد.

میانگین زمان هر اپیزود

اپیزود های ابتدایی در حدود یک ساعت اما زمان اپیزود های تازه منتشر شده تقریبا تا یک ساعت و نیم افزایش داشته است.

پرمخاطب ترین اپیزود

آلبوم چهارم: من به خودم خیانت کردم با بیش از ۴۳۰۰ بار شنیده شدن، آلبوم دوم: خاطرات را افسوس‌ها می‌سازند با بیش از ۳۸۰۰ بار شنیده شدن و آلبوم دهم: در بهشت به ملاقاتم بیا با بیش از ۳۵۰۰ بار شنیده شدن. پر مخاطب ترین اپیزود های پادکست آلبوم در ناملیک  هستند.

اپیزود های پادکست آلبوم

پادکست آلبوم در پادبین

  • بیش از ۴۷۸,۰۰۰ بار پخش
  • میانگین دانلود هر اپیزود ۳۰۰۰۰ بار
  • میانگین ۲۰ لایک برای هر اپیزود

اپیزود پیشنهادی راوی

من علاقه عجیبی به صدای ادل دارم و به نظر من شنیدن قصه تولید آلبوم و زندگی خواننده ای که آلبومش ۳۰ میلیون نسخه فروش رفته، شنیدن داره

 

 

راه های دسترسی به آلبوم

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
محمد شعیب زاده
محمد شعیب زاده
1 سال قبل

سلام من تقریبآتمام قسمت های تولید آلبوم را شنیده ام بسیار برایم جالب و دوست داشتنی بود، مخصوصا لحن و تن صدای آقای بردیا برجسته نژاد، و ممنونم.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x