Warning: mktime() expects parameter 4 to be int, string given in /home/arashkav/ravipodcast.ir/wp-content/plugins/ultimate-member/includes/core/class-cron.php on line 85
پادکست کارما Karma | شادی شین | یادگیری سبک زندگی جدید و بهبود شرایط - پادکست راوی

پادکست کارما Karma | شادی شین | یادگیری سبک زندگی جدید و بهبود شرایط

پادکست کارما

پادکست کارما

بسیاری از افراد از سبک زندگی فعلی خود خسته شده‌اند و به دنبال راهکار جدید برای تغییر دادن شرایط خود هستند. خوشبختانه امروزه پادکست کارما می‌تواند به راحتی سبک زندگی جدید را به شما معرفی کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن شرایط زندگی خود را تغییر دهید و به سوی پیشرفت حرکت کنید. اغلب افراد، به هنگامی که سبک زندگی تکراری و یکنواخت را تجربه می‌کنند، با پسرفت مواجه می‌شوند و هیچ پیشرفتی در خود و یا زندگی مشاهده نمی‌کنند. از این جهت با گوش دادن به پادکست کارما، می‌توانید ببینید که چگونه باید زندگی خود را تغییر داد و از سبک جدید لذت برد.

پادکست کارما

پادکست کارما، شنیدن روایت انسان ها و یادگیری سبک جدید زندگی

باید بدانید که هر از چند گاهی، باید سبک زندگی خود را تغییر دهید تا شاهد پیشرفت در زندگی خود باشید. برای مثال، اگر شما به مدت یک سال از خانه بیرون نروید، ممکن است دچار اختلالات ذهنی شوید و یا اینکه روند پیشرفت شما به شدت کند شود. از این جهت، باید سبک زندگی خود را هر چند مدت یک بار تغییر دهید تا شاهد نوآوری در زندگی خود باشید. در رادیو کارما، به طور کلی به شما توضیح داده خواهد شد که چگونه می‌توان سبک زندگی را تغییر داد و شاهد نوآوری باشید. در واقع در پادکست Karma، برای شما روایت‌هایی ذکر خواهد شد که می‌توانید با استفاده از آن، روند پیشرفت خود را شروع کنید.

تا به امروز، ۱۲ اپیزود برای پادکست Karma منتشر شده است و در تمامی آنها، نکات مثبتی برای یادگیری زندگی بهتر و زیست همراه با پیشرفت، برای شما و دیگر شنوندگان این پادکست منتشر شده است. همانطور که ذکر شد، در پادکست کارما، شما درباره زندگی بهتر و اینکه چگونه می‌توان در زندگی پیشرفت کرد، موضوعاتی را دنبال خواهید کرد.

پادکست کارما

پادکست کارما چه موضوعاتی را دنبال میکند

همانطور که ذکر شد، اکثر موضوعاتی که در پادکست Karma ذکر می شود، درباره داشتن یک زندگی بهتر و پیشرفت در زندگی است. انسان به طور طبیعی حداقل ۶۰ الی ۷۰ سال عمر می‌کند و در طول این سالها، پستی‌ها و بلندی‌های زیادی را مشاهده می‌کند. از این جهت با به دنبال کردن راه‌ها و روش‌های زیست بهتر، می‌تواند شاهد پیشرفت در زندگی خودش باشد. حال در رادیو کارما، شما درباره داشتن زندگی بهتر، نکات آموزنده و روایت‌های جذاب را می‌شنوید.

در رادیو کارما، درباره موضوعات مختلفی صحبت شده است و صرفا درباره زندگی بهتر نیست و می‌توانید با گوش دادن به این پادکست، موضوعات بسیار مختلفی را از صدای گوینده استخراج کنید و درباره آنها، اطلاعات کسب کنید.

اپیزود های پادکست کارما

همانطور که ذکر شد، تا به امروز بیش از ۱۰ اپیزود رسمی و ۱۲ اپیزود به طور کلی از پادکست کارما منتشر شده است.

زمانبندی انتشار اپیزود جدید

تاریخ انتشار اپیزود در پادکست کارما طبق نمودار سایت اپل پادکست به صورت ماهانه است.

میانگین زمان هر اپیزود

معمولا مدت میانگین برای هر اپیزود در Podcast Karma، یک ساعت می‌باشد و می‌تواند تا یک و نیم ساعت نیز ادامه پیدا کند.

پرمخاطب‌ترین اپیزود در پادکست کارما

پر مخاطب ترین اپیزود پادکست Karma در ناملیک، شماره یک – خردمندی کارما است که تا به امروز بیش از ۷۰۰ بار پخش شده است. تمامی ۱۲ اپیزود در سایت اپل پادکست منتشر شده است و می‌توانید به آنها گوش فرادهید.

پادکست کارما

اپیزود پیشنهادی راوی

(این قسمت توسط کاربر تکمیل میگردد)

 

راه های دسترسی به پادکست کارما

گوگل پادکست

پادکست کارما در گوگل پادکست

پادکست کارما

وبسایت پادکست کارما

 

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
دنبال کردن
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x